Kristo Saage (vasakult), Martin Müürsepp ja Andres Sõber.Foto: TAIRO LUTTER
Andres Sõber 30. aprill 2020 18:01
Üle maailma populaarsust koguv ESPNi ja Netflixi dokumentaalsari „The Last Dance“ avaldab korvpallitreener Andres Sõbrale sügavat muljet. Senised neli osa on tal kõik vaadatud ja nüüd ootab vanameister juba järgmisi. Sarja taustal tekkis Eesti korvpallilegendil hulk erinevaid seosed seoses nii enda, Martin Müürsepa, Rakvere Tarva, Kalevi kui ka Jaak Salumetsaga.

„Ma olen suur Michael Jordani austaja. Olen koroona ajal vaadanud ka tema vanu mänge... Sarjas tuleb aga eriti hästi välja, kui fenomenaalne poiss ta ikkagi oli. Ja kui fenomenaalne treener oli Phil Jackson. Mulle meeldivad südantliigutavad lood. Ka mina pole treenerina alati kasutanud tapja mentaliteeti.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (1)

Martin 1. mai 2020 01:25
Sõbramees kuskil podcastis väitis, et ta enam aastaid alkoholi tarvitanud ei ole, aga... Lugesin härra kommentaari suurte raskustega täismahus läbi. Sellist vahtu ikka annab kokku keerutada. :D Andres - no aitab küll juba, aeg on pensionile minna! Mees on Eesti korvpalli legend ja legende tuleb austada, aga niimoodi jätkates kuseb ta oma margi tumekollaseks.

SISUTURUNDUS