Kõmu

Kuum iluuisutaja vihjas, et võib mõnes meesteajakirjas kehavõlud letti lüüa 

Ohtuleht.ee, 7. mai 2020, 19:55
Jelizaveta Tuktamõševa kurikuuls "striptiisikava" Quebecis toimunud iluuisugalal.Foto: Eric Bolte
Alles mõne kuu eest teatas oma paljastavate kostüümide ja julgete väljaütlemiste poolest tuntud Venemaa iluuisustaar Jelizaveta Tuktamõševa, et  katsub edaspidi käituda nii, et meediaväljaanded ei peaks temaga seotud lugude pealkirju vürtsitama viidetega seksile või striptiisile. Ent nüüd on maailma- ja Euroopa meister libastunud, kui kinnitas, et on valmis paljastavaks fotosessiooniks mõnele meesteajakirjale.

"Ma jälgin Instagramis Maximi ajakirja ning see, mida seal näen, on tõeliselt ilus. Nad näitavad ilusaid naisi päris kehadega," kiitis 23aastane iluuisutaja.

Oma fännide suureks rõõmuks andis Tuktamõševa mõista, et võiks ka ise taolise fotosessiooni ette võtta.

"Kõige tähtsam on see, et need pildid oleks ilusad, mitte vulgaarsed - näiteks kaunis pesus. Esikaanel päris alasti poseerimisest ma siiski ei räägi," ütles venelanna.

Kahe aasta eest pälvis suurt vastukaja Tuktamõševa etteaste Quebecis toimunud iluuisuvõistluse galasõidul, kus ta kooris end lõpuks vaid rinnahoidja väele ja pani nii aluse teistegi iluuisutajate seas populaarsust kogunud striptiisi sugematega etteastetele. Mullu tunnistas ta aga ühes intervjuus ausalt, et iluuisutamisest parem on vaid seks.

Ent sportlikus plaanis ei läinud lõppenud hooaeg Tuktamõševal kõige paremini. Ta jäi Venemaa meistrivõistlustel neljandaks, mistõttu ei pääsenud tiitlivõistlustele sõitvasse koondisesse. See lõi lõkkele kuulujutud, nagu kavatseks ta 2022. aasta talioümpiale pääsemiseks kodakondsust vahetada, kuid ta on need jutud ümber lükanud ja kinnitanud, et soovib anda endast kõik, et olümpiaks taas Venemaa koondises olla.

Samal teemal

20. november 2018, 18:57
Jääl striptiisi teinud venelanna: iluuisutamisest parem on ainult seks

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee