Kergejõustik

Keeniasse lõksu jäänud Eesti jooksja koju aitamiseks koguti üle 2000 euro 

Toimetas Eigo Kaljurand, 8. mai 2020, 08:59
Olavi AllaseFoto: Erki Pärnaku
Keeniasse lõksu jäänud Eesti kergejõustiklase Olavi Allase koju aitamiseks koguti 2200 eurot.

Eesti jooksja Olavi Allase jäi koroonaviiruse pandeemia ajal lõksu Keenia laagrisse. Sportlast üritas aidatada Türi kogukonnaselts, kes palub võimalusel meest rahalist toetada. Üleskutsele vastas 31 toetajat, kelle kaasabil koguti 2200 eurot.

"Kallis kogukond ja head spordisõbrad üle Eesti. Türilt pärit jooksumehe Olavi Allase Keeniast kojuaitamise toetamiseks kutsusime teid kaasa aitama. Lennupilet Euroopasse on nüüd reaalsem (üks variant on pääseda Nairobist Londonisse - küsitakse 1600 eurot otsa eest). Transport riigi sees, edasiliikumine Inglismaalt ja muud takistused tuleb veel ületada," kirjutas Türi kogukonnaselts Facebookis.

"Perel on hea meel teatada, et vähemalt praegu on sellele teekonnale 31 toetaja kaasabil kate olemas (annetati 2200 eurot). Pere on väga-väga tänulik selle toe eest," jätkasid nad.

"Kohapeal on Olavil üsna raske oma majanduslikku olukorda ise parandada, kõige raskem ehk ongi olnud pigem abi paluda. Spordimehe enda pere on ka kogu võimaliku toega andnud endast parima ja teeb seda edaspidigi. Hetkel teatab pere soovist, et proovivad siit edasi ise hakkama saada. Veelkord kõiki jagajaid ja toetajaid tänades."

 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee