Spordivaria

Maailma parim vabavõitlus jõuab Eesti televaatajateni, esimene otseülekanne juba pühapäeva varahommikul 

Toimetas Kaspar Koort, 8. mai 2020 17:10
Juba pühapäeva varahommikul saavad vabavõitluse sõbrad kaasa elada Tony Fergusoni (pildil) ja Justin Gaethje vahelisele matšile.Foto: USA TODAY USPW
TV3 Grupp ja maailma juhtiv sportliku vabavõitluse (MMA) organisatsioon UFC teatasid täna mitmeaastasest ülekandeõiguste koostöölepingust. Koostöö võimaldab Baltikumi MMA fännidel näha kõiki UFC otseülekandeid telekanalil TV3 Sport ja voogedastusplatvormil Go3. UFC alustab taas sel laupäeval, 9. mail (Eesti aja järgi pühapäeva varahommikul) kergkaalu vahetiitli heitlusega Tony Fergusoni ja Justin Gaethje vahel.

Ulatuslik UFC kajastus hõlmab laialdast kohalikus keeles spordikommentaare, üle 100 tunni UFC originaal- ja arhiivimaterjale, erisisu Baltikumi vaatajatele ja palju muud.

TV3 Grupp annab ala fännidele võimaluse jälgida UFC-d ja nende parimaid sportlasi nagu Jon Jones, Khabib Nurmagomedov, Conor McGregor, Henry Cejudo, Israel Adesanya, Tony Ferguson ja teised.

“TV3 grupil on ideaalne platvorm, et tuua UFC sisu suure publikuni üle kogu Baltikumi. Mis saaks olla parem aeg koostööga alustamiseks kui üks aasta oodatumaid matše,"  kommenteeris UFC rahvusvahelise sisu vanemasepresident David Shaw.

TV3 Grupi spordisisu juht Raimonds Zeps märkis omalt poolt, et UFC-st on saanud spordimaailmas väga suur bränd ja see läheb kokku nende eesmärgiga näidata klientidele maailma parimaid spordisündmusi.

"UFC on ka esimene suurem spordivõistlus, mis kriisiajal naaseb ja pakub seega fännidele kauaoodatud emotsioone ja elevust. Samal ajal jälgivad kõik asjassepuutuvad inimesed rangeid tervise- ja ohutusstandardeid," lisas Zeps.

UFC naaseb sel laupäeval Jacksonville´is viimase aja põnevaimate nimedega. Kergkaalu tabelis esimest kohta hoidev Tony Ferguson ja neljandal kohal olev Justin Gaethje lähevad vastamisi kergkaalu vahetiitli nimel.

Teises põhimatšis loodab Henry Cejudo tõestada, et ta on UFC kääbuskaalu kõigi aegade parim tšempion, kui läheb vastamisi mitmekordse varasema tiitlihoidja Dominick Cruziga.

Ülekanne algab Eesti aja järgi kell viis pühapäeva varahommikul matšidega, kus astub üles ka raskekaalu nokaudimeister Francis Ngannou. Põhimatš Fergusoni ja Gaethje vahekl algab orienteeruvalt kell seitse.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee