Korvpall

NBA superstaar sattus häkkerite ohvriks: tema nime alt mõnitati nii mehe koduklubi kui Kobe Bryantit 

Toimetas Kaspar Koort, 8. mai 2020 17:40
Giannis Antetokounmpo (esiplaanil) langes küberrünnaku ohvriks.Foto: Gary A. Vasquez
Milwaukee Bucksi superstaar ja NBA valitsev MVP Giannis Antetokounmpo elas üle paraja šoki, kui avastas, et häkkeritel on õnnestunud sisse murda tema sotsiaalmeedia kontodesse ning seal kõvasti pahandust teha.

Nii postitati Antetokounmpo nime alt sõnumeid, nagu oleks kossuäss nakatunud koroonaviirusesse, samuti lasti voolata rassistlikku sõimu Aasia kogukonna suunas ning alavääristati NBA suuri staare nagu LeBron Jamesi ja Stephen Curryt, samuti mõnitati hiljuti kopteriõnnetuses hukkunud Kobe Bryantit ning oma osa sai ka Antetokounmpo koduklubi Bucks. Häkkeritel õnnestus sisse murda ka Giannise venna Kostase kontodesse ja sealgi pisut "möllata".

"Need säutsud ja postitused on absoluutselt sobimatud ja ma olen nii pettunud ja tunnen end kohutavalt, et keegi üldse suudab selliseid jubedaid asju öelda, nagu seal kirjas oli," esines Giannis Antetokounmpo ametliku vabandusega, kui oli oma kontod taas enda valdusesse saanud.

"Ma tunnenen end nii halvasti, et nendes pahatahtlike säutsudes rünnati Bucksi, Khris Middletoni, LeBroni ja Curry perekonda. Eriti kohutavalt tunnen end Bryanti perekonna ees, et neid nende leina ajal sel kombel teotati."

Samal teemal

04.04.2020
NBA superstaar ei saa üllataval põhjusel kodus visketrenni teha

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee