Foto: Rockstar Games
Toimetas Sten Kohlmann 14. mai 2020 18:16
Epic Games jätkab iganädalaste tasuta mängude jagamist ning seegi nädal pole erandiks. Küll on aga tähelepanuväärne teos, mis sel korral ilma ühtegi senti nõudmata ära antakse. Nimelt pole selleks ei miski muu kui ülimalt populaane „GTA V“!

Pakkumine kehtib kuni 21. maini, ent kui mäng korra enda Epic Gamesi kontole lisatud, ei hakka keegi seda sealt enam ära võtma. Teose lunastamine pole keeruline, küll aga tasub arvestada, et Epic Games lisas sellele hiljuti ühe lisasammu. Komplektis sisalduvas mitmikmängulaadis „GTA Online'is“ jagatakse aga kõikidele kasutajatele välja 500 000 virtuaalset dollarit.

Inimeste suur huvi „GTA V“ vastu pani proovile Epic Games Store'i võimed. Pingele ei peetud esialgu vastu ning nii sattusidki mitmed kasutajad veateadete otsa. Tõenäoliselt peab enda tasuta mängu lunastamiseks pisut ootama.


„GTA V“ ilmus esimest korda 2013. aastal, ent on oma vanusest hoolimata tänini erinevate müügiedetabelite tippudes või nende läheduses püsinud. Ka Maarjamaal on tegemist äärmiselt populaarse mänguga.


Rockstari teine viimase aja suurteos, „Red Dead Redemption 2“ on hetkel soodsalt saadaval kõikidele Xbox One'i ja sellel leiduva Xbox Game Pass teenuse kasutajatele. 

Seega, häid Rockstari mänge leidub ohtralt. Küll aga tasub meenutada, et isegi nemad pole ideaalsed. Minevikust leidub piisavalt Rockstari poolt loodud teoseid, mille kvaliteedis korralikult kahelda saab.