Jalgpall

Levadia peatreener Lepmetsa lõpetamisest: kurb, aga midagi pole teha 

Kaspar Koort, 18. mai 2020, 11:09
Sergei Lepmets FCI Levadia esindusmeeskonna särki enam selga ei tõmba.Foto: Stanislav Moshkov
Täna hommikul tabas Eesti jalgpalliüldsust paras šokk, kui Eesti jalgpallikoondise ja Tallinna FCI Levadia esiväravavaht Sergei Lepmets teatas, et loobub professionaalsel tasemel mängimisest. 33aastane Lepmets keskendub palgatööle ning esindab edaspidi FCI Levadia duubelmeeskonda.

FCI Levadia peatreener Martin Reim tõdes, et ega ta väga enne hooaja taasjätkumist sellel teemal peatuda ei taha. Ta märkis siiski, et kuigi ei tea, mis Lepmetsa mõtetes varem toimus, siis arvatavasti sündis see otsus ikkagi suhteliselt isolatsiooniaja lõpus.

Samal teemal

„Ma austan iga inimese otsust. Lepmets on Levadiat ja Eesti koondist palju aidanud ja suured tänud talle,” ütles Reim. „Eks igal mängijal tuleb kunagi see hetk, kus ta tippspordist loobub ja kui Sergei tundis, et see hetk on praegu, siis siit kõrvalt ei saa väga midagi teha. Eks motivatsioon on see, mis sportlasi edasi viib.

Mina soovin Sergeile kõike paremat. Eks me teda ju näeme ka edaspidi, sest amatöörina või töö kõrvalt treenijana ta ikka staadionidel ringi käib ja eks aeg-ajalt ka meie treeningutel osaleb. Kurb, aga midagi pole teha."

Lisaks Lepmetsale teatas hiljuti ka ukrainlasest keskpoolkaitsja Juri Tkatšuk, et lahkub Levadiast. Võib arvata, et mängijate jaoks pole olukord kõige meeldivam?

Reim nentis, et need on ikkagi individuaalsed otsused ja eks see vahepealne periood mõjus igaühele erinevalt.

„Aga ma arvan niimoodi, et parem selliselt kui nii, et meeskonnas on mängijad, kes seal väga ei tahagi olla või kellel ei ole motivatsiooni mängida. Parem on meid vähem, aga kõik on mingi ühe asja nimel väljas,” lisas peatreener.

FCI Levadia kohtub homme õhtul meistriliiga teises voorus Tallinna JK Legioniga. Selles kohtumises seisab nende puurisuul Artur Kotenko.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee