Jalgpall

Pühapäeval vägistamissüüdistusega vahistatud Inglismaa koondislane naasis treeningutele 

Toimetas Kaarel Täll, 20. mai 2020, 09:05
Callum Hudson-Odoi.Foto: EPA/Scanpix
Inglismaa jalgpallikoondise ja Londoni Chelsea 19aastane talent Callum Hodson-Odoi vahistati pühapäeva varahommikul. Teda süüdistatakse vägistamises, teatas BBC.

Politsei ja kiirabi said kell 3.53 väljakutse, kus anti teada terviserikkega naisest. Kui patrull kohale jõudis, teatas naine, et teda vägistati. Kannatanu viidi haiglasse. Sündmuspaigas vahistati Hudson-Odoi, kes pääses lõpuks kautsjoni vastu koju. Kohtu ette astub ta ilmselt juunis.

Chelsea jalgpalliklubi pole vahejuhtumit kommenteerinud. Teisipäeval naasis mängija juba treeningutele. Inglismaa kõrgliigas tohivad tiimid praegu harjutada väikestes gruppides ning kõik osalejad peavad enne andma negatiivse koroonaviiruse proovi.

Hudson-Odoi sõlmis septembris klubiga viis aastat kestva lepingu. Hiljaaegu läks ta ajalukku esimese Inglismaa kõrgliiga mängijana, kes andis positiivse koroonaviiruse testi. Noormees paranes kiiresti.

Chelsea särgis on tal kirjas 53 mängu ja kaheksa väravat. Hudson-Odoi murdis mullu ka Inglismaa koondisesse ja on oma riiki esindanud kolmel korral.

Callum Hudson-Odoi. Foto: Reuters/Scanpix

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee