Ohtuleht.ee, 19. mai 2020, 21:06
Tallinna JK Legion ja Tallinna FCI Levadia kohtuvad Kadrioru staadionil.Foto: Viljar Voog
Eesti jalgpalli meistriliiga sai pärast pikka koroonapausi jätku, täna peeti kolm teise vooru kohtumist. Vähemalt juuni lõpuni toimuvad kohtumised tühjade tribüünide ees.

Pärast märtsikuist avavooru olid taas võidukad FCI Levadia, kes alistas Fabrice Elysee Kouadio ja Dmitri Kruglovi väravatest Kadrioru staadionil tulemusega 2:0 FC Infoneti, ja Nõmme Kalju, kes oli võõral väljakul sama skooriga üle FC Kuressaarest. Tolles mängus jõudsid sihile omavärava löönud Rauno Tutk ja Kaarel Usta.

Mõnevõrra üllatuslikult sai aga koduväljakul kaotuse Paide Linnameeskond, kes avavoorus oli Tallinna Kalevi tervelt 8:1 purustanud. Täna jäädi Viljandi Tulevikule alla tulemusega 1:2. Külalised läksid Herol Riibergi 26. minuti tabamusest kohtumist juhtima, teisel poolajal duubeldas eduseisu Pavel Marin, kes oli täpne penaltipunktist. Neljandal üleminutil lõi ühe tagasi vahetusest sekkunud ugandalane Edrisa Lubega, kuid viigini enam ei jõutud.