Jalgpall

JUBE ÄHVARDUS: Tammeka nooruk lubas ausast mängust keeldunud Kostja Vassiljevi põlved purustada (1)

Ohtuleht.ee, 21. mai 2020 08:36
Mihkel Järviste (vasakul) läks kohtumise lõpus Konstantin Vassiljeviga korralikult raksu.Foto: Aldo Luud
Eesti jalgpalli meistriliiga teises voorus tegid Tallinna FC Flora ja Tartu JK Tammeka eile õhtul Lilleküla staadionil 0:0 viigi. Kohtumise lõpp kiskus inetuks, kui Flora särki kandev Eesti jalgpalli elav legend Konstantin Vassiljev keeldus ausa mängu vaimus palli tagasi Tammekale andmast, mispeale 19aastane tartlane Mihkel Järviste ähvardas Kostja põlved nii ära lõhkuda, et too "ei mängi kunagi enam".

Sündmused hakkasid arenema 90. minutil, kui Tammeka kaitsja Kevin Aloe istus krampidega murule, mispeale tartlaste väravavaht Karl Johan Pechter viskas palli auti. Ausa mängu põhimõtetete kohaselt pidanuks Flora nahkkera tartlastele tagasi andma, ent sisseviset sooritama läinud Vassiljev andis juba enne viset teada, et ei anna.

Kuna publikut mängul ei olnud, oli järgnev mõttevahetus episoodiliselt kuuldav ka ETV2 otseülekande vahendusel.

Järviste: "Kui sa palli ei anna, ma löön sul põlved niimoodi sisse, et sa ei mängi kunagi enam." Järviste tsitaati kinnitas Soccernet.ee-le ka üks staadionil viibinu.

Vassiljev: "Ei, ma ei anna, ma ei anna."

Järviste: "Sa ei mängi kunagi enam!"

Vassiljev: "Ma ei anna."

Järviste: "Davai, näeme!"

Sekkus ka Tammeka väravavaht Pechter, kes küsis Vassiljevilt, miks ta siis ei anna ning lisas: "Mõtle, kes sa oled! Sa oled eeskuju Eesti mängijatele ja siis teed sellist s***a praegu". 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee