Korvpall

SPORTLIK MUPO! Tartu Ülikooli korvpallur liitus mundrimeestega 

Toimetas Kaarel Täll, 21. mai 2020, 16:09
Kent-Kaarel Vene (keskel) uues ametis.Foto: Mupo
Nädala alguses tekitas furoori uudis, et senine Eesti jalgpallikoondise ja Levadia esiväravavaht Sergei Lepmets lõpetas profisportlase karjääri ja asus tööle Tallinna munitsipaalpolitseiametisse. Nüüd saatis mupo laiali pressiteate, kus teatatakse, et täna liitus nendega ka Tartu Ülikooli võistkonna korvpallur Kent-Kaarel Vene. 

„Kent-Kaarel alustas tööd meie noorsoogrupi koosseisus, kelle põhiline ülesanne on tegeleda noorte ja alaealiste probleemidega, eelkõige alaealiste suitsetamise ja alkoholi tarbimisega. Kümme aastat profina korvpalli mänginud noorel mehel neid pahesid küljes pole ja seega on heaks eeskujuks kõigile noortele,“ ütles munitsipaalpolitsei ameti juhataja Aivar Toompere.

Esimesel tööpäeval tehakse tutvust erinevate linnaosade probleemsemate noorte kogunemiskohtadega. Päev algas Põhja-Tallinna ja Stroomi ranna ülevaatusega, kus kohe sai märkuse koeraomanik, kelle koer oli ilma rihmata.

„Kui sellel aastal sai mupo meeskond riigiametite vahelisel korvpalliturniiril tubli kolmanda koha, siis järgmisel aastal on meil põhjust ootusrikkalt kuldse karika poole vaadata,“ arvas Toompere. „Tublide sportlaste üle on meil ainult hea meel ja neid on mupos tööl mitmeid, nende hulgas üks endine profijalgpallur, kaks taekwondo maailma- ja Euroopa meistrivõistluste kuld- ja hõbemedalimeest ning tänasest tubli noor korvpallur.“  

Samal teemal

18. mai 2020, 20:24
Millise palgaga meelitas mupo oma ridadesse Eesti koondise väravavahi?
18. mai 2020, 18:51
Poom parimas eas erru läinud Lepmetsast: tean, et ta tegi eriolukorra ajal kõvasti trenni. Ju siis on seal taga muud tegurid
18. mai 2020, 12:22
Pareiko Lepmetsa otsusest: profiklubina ei saa me sõltuda sellest, et mängija käib ka palgatööl
18. mai 2020, 11:09
Levadia peatreener Lepmetsa lõpetamisest: kurb, aga midagi pole teha

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee