Kõmu

Veebiseksi pakkuv portaal tahab saada NFLi klubi staadioni nimesponsoriks 

Ohtuleht.ee, 23. mai 2020, 13:35
Veebitüdruk tööhoos. Pilt on illustratiivne.Foto: JOAQUIN SARMIENTO
Virtuaalseid armunaudinguid pakkuv Stripchati portaal soovib sukelduda spordimaailma ning on nõus pakkuma 15 miljonit dollarit, et saada NFLi klubi New Oreleans Saintsi staadioni uueks nimesponsoriks.

Saintsi 76 000-kohalise staadioni praeguseks nimesponsoriks on Mercedes-Benz, kelle leping saab läbi järgmisel aastal. Nii nillibki Stripchat võimalust, et staadionit kutsutaks edaspidi "Stripchat Superdome'iks". 2023. aastal toimub seal NFLi finaalmäng Supr Bowl, nii et on, mille nimel miljoneid luhvtitada.

"Mulle meeldib mõelda, et Stripchat väljendab teatud osas ka New Orleansi iseloomu ja elegantsi," kiitis Stripchati turundusjuht Max Bennett. "Olles üks maailma juhtivaid täiskasvanutele mõeldud veebikaamera lehekülgi, millel on igakuiselt üle 60 miljoni külastaja, teame me väga hästi, kuidas inimestele head ajaviidet pakkuda."

Ta lisas, et New Orleans on tuntud kui USA peopelinn ning ööelu ja meelelahutuse sünonüüm, seega pole nende plaanis midagi imelikku.

Loo teeb pikantseks aga asjaolu, et Saintsi (tõlkes Pühakud) omanik miljardär Geyle Benson on ustav katoliiklane, kes on annetatud usuorganisatsioonidele miljoneid dollareid ning pälvis 2012. aastal selle eest paavst Benetictus XVI-lt lausa autasu.

Samuti on Saints andnud mõista, et staadioni uuelt nimesponsorilt saadav raha suunatakse heategevuslikel eesmärkidel erinevatele humanitaarorganisatsioonidele.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee