RB Leipzig vs. Hertha.Foto: Reuters/Scanpix
27. mai 2020, 23:26

Leipzig kaotas valusal moel ülitähtsaid punkte

Leipzigi jalgpallimeeskonnal oli suurepärane võimalus tõusta Saksamaa kõrgliigas teisele kohale, kuid koduväljakul kaotati Berliini Hertha vastu punkte. Tabelisse läks kirja 2 : 2 viik.

Hertha läks kiirelt juhtima, kui 9. minutil tegi skoori Marko Grujic. Lukas Klostermannil õnnestus viigistada 24. minutil.

Teise poolaja keskel jäi Lepizig vähemusse, sest teise kollaste kaardi teenis Marcel Halstenberg. Ometi suudeti 68. minutil Patrick Schicki tabamusest juhtima minna. Viimane sõna jäi siiski Herthale, kelle kasuks realiseeris Krzysztof Piatek 82. minutil penalti.

Võiduga oleks Leipzig tõusnud 57 punkti peale ja möödunudks tabelis teist kohta hoidvast Dortmundi Borussiast. Nüüd jäid nad 55 punkti peale ja tabelis ollakse kolmandad. Kindel liider on 64 punkti kogunud Müncheni Bayern.