Sergei Pareiko.Foto: Teet Malsroos
Kolmas poolaeg | Õhtulehe raadio
28. mai 2020, 17:30

„KOLMAS POOLAEG“ | Sergei Pareiko värvikas karjäär: kohtumine Putiniga, piiriületus 20 000 dollariga ja liigne emotsionaalsus

Õhtulehe jalgpalli-podcastis „Kolmas poolaeg“ käis külas 43aastane Levadia spordidirektor Sergei Pareiko.

Alles 12aastaselt ründest väravapostide vahele siirdunud Pareiko meenutab oma värvikat karjääri. Jututeemaks on Itaalia madalamas liigas mängimine, kunstlikust abielust loobumine, kohtumine Putiniga, 20 000 dollariga Eesti-Vene piiri ületamine, ootamatu ja paaniline koondisedebüüt ning hilisem tüli peale 1 : 5 kaotust Leedule.

Samuti võetakse ette vuti tänane päev. Miks Eesti klubid Euroopas läbi põlevad, milline on Levadia rahaline seis ja miks ei anta noortele avansina mänguaega, kuidas suudavad kohalikud satsid meelitada liigasse kõva CVga Ukraina leegionäre ja palju muud.