Talisport

KES TAHAB? Eesti suusaliit otsib murdmaasuusatajatele peatreenerit 

Ohtuleht.ee, 2. juuni 2020, 13:28
Pilt on illustreeriv.Foto: ALDO LUUD
Eesti suusaliit kuulutas oma koduleheküljel välja konkursi murdmaasuusatamise peatreeneri ametikohale.

Suusaliidu murdmaasuusatamise peatreeneri töö eesmärk on tagada Eesti rahvuskoondise edukas esinemine 2022. aasta Pekingi olümpiamängudel, Eesti noortekoondise, juunioride koondise ja täiskasvanute koondise treeningettevalmistuse kava koostamine ja selle koordineerimine koostöös sportlaste isiklike treeneritega, uue Eesti murdmaasuusatamise treeningmetoodika väljaarendamine ja uute murdmaasuusatamise rahvuskoondiste struktuuride ülesehitamine.

Nõudmised kandidaadile: kõrgharidus, treeneri viies või kõrgem kutsetase, inglise keele oskus erialaseks tööks vajalikul tasemel, väga hea suhtlemisoskus, pingetaluvus ja koostöövõimelisus, kõrge analüüsivõime, treeningprotsessi juhtimise kogemus, avatus innovatsioonile ja uutele treeninglähenemistele tippspordis, valmisolek välislähetusteks, B-kategooria juhiload.

Oma isikuomadustelt on peatreeneri kandidaat ühendaja ja suunanäitaja, suure empaatiavõimega, hea suhtleja ja koostöö planeerija sportlase isiklike ja klubitasandi treeneritega.

Omalt poolt pakub suusaliit unikaalset võimalust kujundada suusaspordi tulevikku, huvitavat ja vaheldusrikast tööd, eneseteostuse võimalust.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee