Rauno Sappinen.Foto: Martin Ahven
3. juuni 2020, 21:45

Flora alistas Paide ja tõusis liidriks, Kalju oli üle Levadiast

Eesti jalgpalli meistriliiga viiendas voorus alistas Nõmme Kalju koduväljakul tulemusega 2:0 senise liidri FCI Levadia ning tõusis tabelis rivaalist mööda. Tiitlikaitsja FC Flora oli pool tundi hiljem tulemusega 3:1 üle Paide Linnameeskonnast ja tõusis tabeliliidriks.

Kalju asus Levadia vastu 20. minutil Igor Subbotini väravast juhtima, 56. minutil duubeldas eduseisu ukrainlane Ivan Lobay. Külalised sellele vastata ei suutnud ning loovutas ühes kaotusega vastastele positsiooni tabelis.

Flora läks 20. minutil Rauno Sappineni tabamusest ette, avapoolaja teisel üleminutil viigistas Siim Luts. 73. minutil sai oma teise värava kirja Sappinen, üleajal vormistas lõppseisu Konstantin Vassiljev.

Flora on viie mänguga kogunud 13 silma, edestades nii Kaljut kui ka Levadiat ühe punktiga.

Täna alistas veel Viljandi Tulevik tulemusega 2:0 Narva Transi. Kaks korda oli penaltipunktist täpne Pavel Marin.