Mark Oliver Roosnupp.Foto: Erki Parnaku
6. juuni 2020, 15:12

Levadia purustas Kalevi ja tõusis taas liidriks

Tallinna FCI Levadia tõusis Premium Liigas uuesti liidriks, alistades tänases kuuenda vooru kohtumises koduväljakul Tallinna Kalevi tulemusega 4:0.

Mullune hõbedameeskond asus 10. minutil  Zurab Ochigava väravast juhtima, tosin minutit hiljem duubeldas eduseisu Mark Oliver Roosnupp. Teise poolaja lõpus jõudsid veel sihile Iurii Kolomoiets ja Kouakou Fabrice Elysee Kouadio.

Tallinna Legion tegi Kadrioru staadionil väravateta viigi Narva Transiga, seejuures pidid külalised 56. minutist mängima kümne mehega, sest Sadio Tounkara teenis punase kaardi. Ka Legion ei lõpetanud kohtumist 11 mängijaga, 87. minutil pidi platsilt samuti punase kaardi tõttu lahkuma Vsevolod Zassuhhin.

Homme kell 15.00 kohtuvad Hiiu staadionil tabelis kolmandal kohal paiknev Nõmme Kalju ja tiitlikaitsja FC Flora.