Korvpall

Gregor Arbet lõpetas korvpallurikarjääri 

Toimetas Eigo Kaljurand, 8. juuni 2020 14:55
Gregor Arbet.Foto: Martin Ahven
Aastaid Eesti korvpallikoondisesse kuulunud Gregor Arbet kirjutas sotsiaalmeedias, et tõmbab korvpallurikarjäärile joone alla.

"Olen otsustanud, et lõpetan profikorvpalluri karjääri. Tänan südamest kõiki toetajaid, kes mind sellel tõusude ja mõõnadega teekonnal toetasid ja unistuste töö võimalikuks tegid!" teatas 36aastane Arbet.

Samal teemal

"Mul on siiralt hea meel, et Eesti korvpallis on andekaid ja värvikaid noori, kelle töökus ja sihikindlus hoiavad mu südameala au sees! Korvpall on mu kirg ja suur osa tuleviku visioonist. Olen osalemas FIBA Time Out 2.0 programmis ja sidunud end TalTech korvpalliklubi tegemistega," lubas Arbet, et ta jääb ka tulevikus spordiga seotuks. "Kohtume ikka korvpallisaalis..."

Arbet osaleb 2020 suvel alustavas FIBA Time Out 2.0 spordivaldkonna haridusprogrammis, mis on mõeldud korvpalluritele, kes soovivad edendada oma karjääri ka väljaspool korvpalliplatsi. Programm annab sportlasele praktilised ja akadeemilised teadmised ja kogemused manedžeritöö, spordijuhtimise ja ürituskorralduse valdkonnas.

Arbet jätkab edaspidi TalTechi korvpalliklubi spordidirektorina ning tema rolliks jääb ka esindusmeeskonna ning farmmeeskonna abistamine igapäevases treeneritöös.

Suurema osa karjäärist mängis Arbet Tallinna Kalev/Cramo ridades. Karjääri jooksul esindas ta ka Saksmaa klubi Würzburgi ja Kreeka klubide Kavala ning Kreeta Kingsi ridu. Alates 2018. aastast pallis Arbet TalTechis.

Samal teemal

08.05.2020
Kalev/Cramost tuule tiibadesse saanud Kairys asub juhendama Leedu suurklubi
15.04.2020
Anu Arbet poja Gregori kukkumisest mängul: mõtlesin, et sõidan kohale ja käsin treeneril selle ära lõpetada