Robert Lewandowski (vasakul).Foto: Reuters/Scanpix
11. juuni 2020, 11:36

VIDEO | Pöörases hoos Lewandowski sai taas jala valgeks ja aitas Bayerni finaali

Müncheni Bayern alistas eile Saksamaa karikasarja poolfinaalis 2018. aasta tšempioni Frankfurdi Eintrachti tulemusega 2 : 1.

Tiitlikaitsja asus kohtumist 14. minutil juhtima, kui täpne oli Ivan Perisic. Danny da Costa suutis 69. minutil viigistada, kuid tänavu võimsas hoos olev Robert vastas kuus minutit hiljem ja saatis Bayerni finaali. 31aastane poolakas on sel hooajal 39 kohtumisega löönud 45 väravat.

Seejuures oli Bayernil ohtralt võimalusi, et rohkemgi skoori teha, paraku see ei õnnestunud. "Oleksime avapoolajal pidanud rohkem väravaid lööma. Teisel poolajal ei mänginud me hästi. Kuid see oli karikamäng ning lõpuks väärisime edasipääsu. Meil oleks olnud kergem, kui oleksime suutnud avapoolajal võimalusi realiseerida," vahendas võidumeeskonna peatreeneri Hansi Flicki sõnu Eurosport.

Finaalis minnakse vastamisi Leverkuseni Bayeriga, kes alistas teisipäeval neljanda liiga klubi Saarbrueckeni tulemusega 3 : 0. Otsustav lahing peetakse 4. juulil Berliinis.