Võrkpall

KORRALIK KONDIPROOV: meeste võrkpallikoondis kohtub valitseva maailmameistriga 

Toimetas Mart Treial, 12. juuni 2020, 14:33
Robert Täht rünnakul Soome koondise vastu.Foto: Stanislav Moshkov
Eesti meeste võrkpallikoondis kohtub sel suvel valitseva maailmameistri Poolaga.

Mehed kogunevad ühiseks laagriks 29. juunil Tartus. Pärast laagrit sõidetakse 22. juulil Soome, kus mängitakse kolmel korral põhjanaabritega. Sealt reisitakse koos soomlastega Poolasse ühisele turniirile. Augusti alguses peetakse viimased kontrollmängud Läti ja veel ühe meeskonnaga, mis pole praegu veel selge, teatab volley.ee.

Koondise mänedžer Robin Ristmäe ütles portaalile, et võimalus Poolaga kohtuda tuli nende poolt: "Meie suhtlesime Soomega, et nendega mängida, aga algul ei sobinud neile meie pakutud kuupäevad. Siis pakkusid nad ise teise aja ja saime need mängud paika. Seejärel kuulis meie omavahelistest mängudest Poola koondise peatreener Vital Heynen, kes suhtles meie peatreeneri Cedric Enardiga ning kutsus nii meid kui soomlasi omakorda Poola mängima. 26. juulil kohtuvad ilmselt Soome ja Poola ning päev hiljem meie ja Poola."

Eesti ja Poola kohtusid ka eelmisel sügisel Euroopa meistrivõistlustel, kus poolakad said alagrupifaasis 3 : 1 võidu ning lahkusid turniirilt pronksmedalitega. Eesti kaotas alagrupis kõik viis mängu.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee