Tartu Tammeka - Tallinna FCI Levadia
13. juuni 2020, 18:00

Premium liiga seitsmenda vooru kohtumises tegi Tartu Tammeka võõral väljakul Tallinna FCI Levadiaga 2:2 viigi.

Külalised läksid neljandal minutil Tristan Koskori tabamusest juhtima, kuid Zurab Ochigava seadis viigi jalule. Enne avapoolaja lõppu sai ukrainlane aga punase kaardi, jättes Levadia väljakul vähemusse. Tammekale pääses 82. minutil taas ette, kui täpne oli 18aastane Patrick Genro Veelma.

Mõned hetked hiljem teenis Sten Reinkort kollase kaardi, nelja minuti pärast ka teise, mis tähendas, et mõlemad meeskonnad lõpetasid kohtumise kümnekesi. Üleaja kolmandal minutil tõi Levadiale viigipunkti Oleksandr Safronov.

Levadia jätkab teisel kohal, olles seitsme mänguga kogunud 16 silma. Juhib tiitlikaitsja FC Flora, kel koos 19 punkti. Nõmme Kalju, kes homme Tallinna Kalevile külla sõidab, hoiab 12 silmaga kolmandat kohta. Tammeka jätkab kuuendal positsioonil.