WRC

Rally DirtFishi korraldajad: spekulatsioonid MM-rallist ei vasta tõele 

Toimetas Eigo Kaljurand, 15. juuni 2020, 12:45
Dirtfish Rally sõnul ei vasta spekulatsioonid MM-rallist ei tõeleFoto: AFP/Scanpix
Sel augustil Lõuna-Eestis toimuva Rally DirtFishi korraldajad teatasid, et ralli idee ei sündinud soovist korraldada tänavu Eestis WRC-etapp ja nad ei ole sellele staatusele pretendeerinud.

Avaldame Rally DirtFishi korraldajate ja Eesti Autospordiliidu ühisavalduse täismahus:

Viimastel päevadel on meedias levinud erinevaid spekulatsioone justkui saaks Rally DirtFishist FIA Autoralli Maailmameistrivõistluste etapp.

Samal teemal

Antud spekulatsioonid ei vasta siinkohal tõele, Rally DirtFish ei ole pretendeerinud sellisele staatusele ega kavatsenudki saada FIA Autoralli Maailmameistrivõistluste käimasoleva hooaja etapiks.

Rally DirtFishi korraldamise idee sündis sooviga jätkata Eestis tipptasemel võistluste läbiviimise traditsiooni, luua WRC tiimidele atraktiivsed arendus- ja treeningtegevuseks sobivad olud ning tuua Eesti rallifännidele maailma tipptasemel autosport koju kätte.

Nii rahvusvaheline autospordi föderatsioon kui ka rahvuslikud alaliidud ja rallikorraldajad otsivad võimalusi ja lahendusi, et jätkata võistluste korraldamist arvestades kehtivaid COVID-19-st tingitud piiranguid ja ettevaatusabinõusid.

Sellega seoses on tekkinud situatsioon, kus üheks võimalikuks WRC etapi toimumispaigaks peetakse Eestit. Kohalik autospordi kogukond teeb pingutusi, et see plaan ka realiseeruks. Nii Rally DirtFish kui ka Eesti Autospordi Liit (EAL) toetavad igati mõtet ja initsiatiivi, et tuua ametlik MM-etapp valitseva autoralli maailmameistri Ott Tänaku kodumaale.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee