Kõmu

KARANTIIN PARADIISISAAREL: endine tippjalgpallur ja tema modellist kallim lõid kahe kuuga laiaks pea poolteist miljonit eurot 

Ohtuleht.ee, 16. juuni 2020, 16:48
Ezequiel Lavezzi ja Natalia Borges tundsid paradiisisaarel elust mõnu.Foto: Instagram/pocho22lavezzi/natalia_borges
Argentiina jalgpallikoondise endine ründestaar Ezequiel Lavezzi nautis koos oma modellist elukaaslase Natalia Borgesega koroonaaega täiel rinnal: nad olid "karantiinis" Kariibi meres asuval Saint-Barthélemy saarekesel, kus kulutasid kahe kuuga ära üle 1,3 miljoni euro ehk keskmiselt umbes 25 000 eurot päevas!

Prantsusmaale kuuluva paradiisisaare luksushotellis peatunud paarike ei hoidnud maiste lõbustuste pealt raha kokku. Seal pole see muidugi ka võimalik, sest näiteks pudel veini maksab seal alates 400 eurost, kuid neste eest võib välja käia ka 4000 eurot pudelist. Ning võib arvata, et Napolis, PSG-s ja karjääri lõpus Hiinas Hebeis klubijalgpalli mängides raha kokku kühveldanud Lavezzi eelistas just kallima otsa jooke. Saint-Barthélemy'lt siirdus Lavezzi - mingil põhjusel üksinda - Prantsusmaale Saint Tropezi, kus viibib kuuldavasti praegugi.

Paradiisisaarel viibides tabas paarikest ka üks ebameeldiv vahejuhtum, kui sai teatavaks, et nende intiimelule valgust heitvad videod ja fotod (miks need üldse olemas on ja kes need jäädvustas, pole teada) on sattunud pahalaste kätte, kes üritasid nende abil vutistaarilt  raha välja pressida. Iga video ja foto eest nõuti 4500 eurot või vastasel juhul ähvardati need internetis avalikuks teha.

Lavezzi pöördus kohe oma advokaatide poole, et halvem ehk videote avalikuks saamine ära hoida, samuti tegi ta avalduse politseisse. Ilmselt oli sellest ka kasu, sest teadaolevalt pole intiimset materjali seni avalikkusesse paisatud.

Samal teemal

15. mai 2020, 22:14
Hooletus ees, õnnetus taga: vutistaari ja tema kuuma kallima seksivideod sattusid väljapressijate kätte
19. veebruar 2016, 06:00
Hiina vutiliiga jõukuse alus: rikkad ärimehed, kes maksavad kuni 44 korda turuhinnast rohkem

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee