Viljandi Tuleviku mängijad said mängu järel rõõmustada, Legioni mehed longivad aga nukral moel koju. Arhiivifoto.Foto: Tiit Tamme
16. juuni 2020, 21:28

Tulevikule kaotanud Legion jäi viiendat mängu järjest kuivale

Eesti jalgpalli meistriliiga 8. vooru avamängus võõrustas JK Legion Kadrioru staadionil Viljandi Tulevikku. Viimati kolmandas voorus Nõmme Kalju vastu skoori teinud väljakuperemeestel jäi tänagi väravalukk lahti muukimata ning Tulevikult tuli vastu võtta 0 : 2 kaotus.

Külalised asusid juhtima juba 3. minutil, kui Kaimar Saagi suurepärase eeltöö vormistas väravaks Kristjan Kask. Ridamisi häid võimalusi raisanud viljandlaste teise tabamuse eest hoolitses 65. minutil Pavel Marin.

Võit tõstis Tuleviku 12 punktiga neljandaks, viis punkti kogunud Legion on üheksas ehk eelviimane.

8. vooru ülejäänud kohtumistes lähevad kolmapäeva õhtul vastamisi Nõmme Kalju ja Paide linnameeskond, Narva Trans ja Tartu Tammeka, Tallinna Kalev ja FC Kuressaare ning FC Flora ja FCI Levadia.