FC Flora - FCI Levadia.Foto: Brit Maria Tael
17. juuni 2020, 21:30

Premium liiga kaheksandas voorus alistas tiitlikaitsja FC Flora koduväljakul tulemusega 4:0 FCI Levadia ning kasvatas vahe igipõlise rivaaliga juba kuuepunktiliseks.

Võõrustajad läksid kolmandal minutil Konstantin Vassiljevi tabamusest kohtumist juhtima. 11 minutit hiljem duubeldas eduseisu Vlasi Sinjavski, teise poolaja alguses lõi omavärava Maksim Podholjuzin ning lõppseisu vormistas neli minutit enne normaalaja lõppu Vassiljev.

Flora on kaheksast mängust võitnud seitse ning hoiab 22 silmaga kindlalt esikohta. Levadia jätkab vaatamata kaotusele teisel positsioonil, olles kogunud 16 punkti.

Hiiu kunstmurustaadionil valmistas pisikese üllatuse Paide Linnameeskond, kes alistas tulemusega 1:0 Nõmme Kalju. Ainsa värava lõi minut enne avapoolaja lõppu 19aastane Kristofer Piht.

Võidu järel on Paidel neljandana koos 15 punkti, Kalju edestab neid sama silmade arvu juures tänu paremale väravate vahele.