SK Augur/Enemat vs. BSC Thunder/ArvutitarkVideo: Raido Kull
Rannajalgpall
21. juuni 2020, 14:30

JÄRELVAADATAV | GALERII | Augur võitis kümneväravalises põnevuskohtumises hooaja esimese karika

Pühapäeval avati Kakumäel rannajalgpallihooaeg, kui Superkarika võitis SK Augur Enemat, kes alistas BSC Thunder/Arvutitark võistkonna tulemusega 6:4.

Väravaterohke avakolmandik lõppes seisul 3:2. Rauno Nõmmiko viis hilisema võidumeeskonna teisel minutil juhtima ja kuigi Edwin Stüf suutis seitsmenda minuti keskel viigistada, taastas Rasmus Munskind Auguri kaheväravalise edu kõigest 15 sekundit hiljem ning kaheksanda minuti keskel kahekordistas eduseisu Nõmmiko. Thunderi avakolmandiku teise värava eest hoolitses 11. minutil Aleksei Titenok.

Kevin Sooaluste tõi 14. minuti alguses tabloole viigiseisu, kuid teise kolmandiku viimasel minutil viis Auguri taas juhtima Leo Kuuse.

Otsustaval kolmandikul suutis Henry Remmelgas seisu viigistada (4:4), kuid Rasmus Munskindi ja Kristian Marmori väravad vastavalt 31. ja 32. minutil tõid 6:4 võidu Augurile.

Augur/Enemat mängis koosseisus: Rauno Rahnik, Rasmus Munskind, Kristian Marmor, Sander Lepik, Joosep Juha, Tarmo Kink, Ragnar Rump, Rauno Nõmmiko, Joonas Laurits, Kaspar Kotter, Marten Mütt, Leo Kuuse.

Thunder/Arvutitark mängis koosseisus: Roland Rink, Ervin Stüf, Kevin Sooaluste, Edwin Stüf, Bruno Roosnurm, Aleksei Galkin, Henry Remmelgas, Gregor Sedrik, Aleksei Titenok, Priidu Nurmik, Margus Koppel, Erol Kigaste.

Coolbet rannaliiga kõrgliigaga tehakse algust 4. juulil Pärnus.