Watford (kollane) ja Leicester City tegid erakordse 1 : 1 viigi.Foto: AFP/Scanpix
20. juuni 2020, 17:16

Watford ja Leicester tegid midagi, mida on Premier League'i ajaloos juhtunud vaid korra

Päeva esimeses Inglismaa jalgpalli kõrgliiga mängus tegid Watford ja Leicester City 1 : 1 viigi.

Tulemus on erakordne, sest mõlemad meeskonnad skoorisid 90. minutil või hiljem. Benjamin Chilwell viis 90. minutil Leicesteri 1 : 0 juhtima, kuid Craig Dawson päästis 90+3. minutil käärlöögiga kodumeeskonnale viigi.

1992. asutatud Premier League'i ajaloos on statistikaagentuuri Opta teatel juhtunud vaid korra, et mäng lõppes 1 : 1 viigiga ja mõlemad väravad löödi 90. minutil või hiljem. Nii juhtus Arsenali ja Liverpooli vahel 2011. aasta aprillis.