Liverpooli kolmanda värava lõi võimsast kauglöögist poolkaitsja Fabinho.Foto: SHAUN BOTTERILL
25. juuni 2020, 00:07

Taas väravasoone leidnud Liverpool jõudis tiitlist kukesammu kaugusele

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas loputas mõne päeva eest Evertoniga 0:0 viigi teinud liidermeeskond Liverpool 4:0 Crystal Palace'it, mis tähendab seda, et asjaolude soodsal kokkulangemisel võib neile juba neljapäeva hilisõhtul ametlikult tiitli ära anda.

Koduväljakul mänginud Liverpooli ülekaal oli mäekõrgune: nad valdasid palli 74% mänguajast ning sooritasid kokku 21 pealelööki Crystal Palace'i kolme vastu.

Võrk pandi mõlemal poolajal sahisema kahel korral: 23. minutil skooris otse karistuslöögist Trent Alexander-Arnold, 44. minutil oli täpne Mo Salah, 55. minutil Fabinho ja 69. minutil Sadio Mane.

Liverpooli võit tähendab ühtlasi seda, et kui Manchester City neljapäeva õhtul võõrsil Chelseat ei võida, kuulub tänavune meistrikarikas punasärkidele. City võit jätaks neile veel ülimalt teoreetilise võimaluse Liverpool kinni püüda, kuid arvestades seda, et praegu lahutab meeskondi juba 23 punkti, on see võimalus tõepoolest ülimalt teoreetiline.