Lionel Messi (vasakul) peab oma 700. tabamust veel ootama.Foto: AP/Scanpix
27. juuni 2020, 20:06

Barcelona pääses kahel korral juhtima, kuid pidi lõpuks ikkagi väärtuslikke punkte loovutama

Hispaania jalgpalli meistriliigas hakatakse vaikselt lõpusirgele jõudma, täna pidi Celta Vigo vastu 2:2 viigiga leppima FC Barcelona.

Võõrsil mänginud tiitlikaitsja pääses kolmandal minutil juhtima, kui Lionel Messi söödu realiseeris väravaks Luis Suarez. Teise poolaja alguses sai jala valgeks venelane Fjodor Smolov, kes mänguseisu viigistas. 67. minutil läks Barcelona uuesti ette, teist korda oli täpne Suarez, sööduandjaks oli taas Messi.

88. minutil päästis Celtale viigipunkti Iago Aspase karistuslöök. Seejuures oli kodumeeskonnal võimalus kohtumine võita, kuid Nolito löögile jäi ette Barcelona väravavaht Marc-Andre ter Stegen.

Kolmandat mängu järjest jäi kuivale Messi, kes noolib oma karjääri 700. väravat. Sellest on puudu kõigest üks tabamus.

Vaatamata sellele, et täna kolme punkti võtta ei õnnestunud, asus Kataloonia klubi meistriliigat juhtima. Kuus vooru enne lõppu on neil koos 69 silma, punktiga edestatakse Madridi Reali, kel kohtumine varuks - pealinlased mängivad homme Espanyoliga.