Cagliari mängijad väravat tähistamas.Foto: SIPA/Scanpix
27. juuni 2020, 22:10

Klavanita mänginud Cagliari sai teise järjestikuse võidu

Itaalia jalgpalli meistriliigat suurepäraselt alustanud, ent detsembris pikka võidupõuda sattunud Cagliari on lõpuks enda mängu leidmas: täna alistati koduväljakul tulemusega 4 : 2 Torino.

Võõrustajad asusid Nahitan Nandeze tabamusest kohtumist 12. minutil juhtima. Giovanni Simeone duubeldas eduseisu viis minutit hiljem ning teise poolaja alguses viis Radja Nainggolan kodumeeskonna kolme väravaga ette.

Gleison Bremeri 60. ja Andrea Belotti 65. minuti tabamustest tuli Torino küll korraks mängu tagasi, kuid mõned hetked hiljem realiseeris Joao Pedro penalti ning kindlustas Cagliarile teise järjestikuse võidu.

Ragnar Klavan täna meeskonna koosseisu ei kuulunud.

Liigatabelis kindlustati kümnendat kohta, 28 vooruga on kogutud 38 silma. Sama palju punkte on kogunud mängu vähem pidanud Hellas Verona, kellele annab siinkohal eduseisu omavaheliste mängude tulemus.

Juhib tiitlikaitsja Torino Juventus 69 silmaga, järgnevad mängu vähem pidanud Rooma Lazio ja Milano Inter vastavalt 62 ja 58 punktiga.