Hooaja parim väravakütt Rauno Sappinen jõudis sihile ka täna.Foto: Martin Ahven
30. juuni 2020, 21:46

Flora alistas kindlalt Narva Transi ning suurendas konkurentide ees edu veelgi

Eesti jalgpalli meistriliigas liigub vankumatult võidult võidule tiitlikaitsja Tallinna FC Flora, kes alistas täna kümnenda vooru kohtumises tulemusega 3:1 Narva Transi.

Koduväljakul mänginud pealinlased läksid mängu vahetult enne poolaja lõppu Märten Kuuse väravast juhtima. 53. minutil duubeldas eduseisu liiga parim skoorikütt Rauno Sappinen, kes sai kirja hooaja 11. tabamuse.

Narva tõi kaks minutit hiljem mängu tagasi Chinedu Charles Geoffrey, kuid Rauno Alliku kustutas veerand tundi enne normaalaja lõppu külalismeeskonna lootused.

Teises tänases kümnenda vooru kohtumises tegi Tallinna Legion koduväljakul väravateta viigi Tallinna Kaleviga.

Homme võõrustab FC Kuressaare kell 19 Viljandi Tulevikku ning Paide Linnameeskond samal ajal Tartu Tammekat. Pool tundi hiljem võtab Tallinna FCI Levadia kodustaadionil vastu Nõmme Kalju.

Kümnest mängust üheksa võitnud ja 28 silma kogunud Flora edu liigatabelis lähimate konkurentide ees on juba kümme punkti. 18 silma kogunud Paidel ja Kaljul on võrreldes liidriga kohtumine varuks.