FCI Levadia - Nõmme KaljuFoto: Hannes Dreimanis
1. juuli 2020, 21:29

Eesti jalgpalli meistriliiga kümnenda vooru kohtumises leppisid Nõmme Kalju ja Tallinna FCI Levadia 1 : 1 viigiga.

A. Le Coq Arenal toimunud mängus asus 39. minutil juhtima Levadia, kui täpne oli Bogdan Vaštšuk. Teisel poolajal teenis aga mulluse hõbedameeskonna kaitsja Zurab Ochigava punase kaardi, jättes meeskonna vähemusse. Selle suutis Kalju ära kasutada, 86. minutil jõudis sihile Vladislav Khomutov.

Teistes täna toimunud mängudes alistas Paide linnameeskond tulemusega 3:0 Tartu Tammeka ning FC Kuressaare oli sama skooriga üle Viljandi Tulevikust.

Liigatabelit juhib tiitlikaitsja FC Flora, kes on kogunud 28 punkti. Järgneb 21 silmaga Paide, viigiga leppima pidanud Kalju ja Levadia on 19 ja 18 punktiga vastavalt kolmandal ja neljandal positsioonil.