WRC

Ahnusel pole piire? Eesti majutajad küsivad Rally Estonia nädalavahetusel hingehinda (5)

Toimetas Eigo Kaljurand, 8. juuli 2020, 08:53
Soome rallifännid on nördinud, et Rally Estonia ajal peab majutuse eest maksma ligi 10 korda kõrgemat hinda kui Soomes.Foto: Reigo Teervalt
Septembri alguses toimub Lõuna-Eesti teedel Rally Estonia. Esmakordselt WRC-sarja kalendrisse mahtunud võistluse nädalavahetuseks on majutushinnad tõusnud lakke.

Soome rallisõbrad väljendavad sotsiaalmeedias nördimust, sest Lõuna-Eesti majutajad küsivad ööbimise eest hingehinda. Twitter kasutaja Finnchef tõdes, et tal on viimastel päeval tühistatud mitu broneeringut ja peagi on samad pinnad läinud märgatavalt kõrgema hinnaga uuesti üles.

"Mul ja sõpradel on tühistatud neli Airbnb broneeringut. Hinnad on peale seda tõusnud ja selgitused teevad haiget. #S**apead," kirjutab ta. Mees tõdeb, et suure tõenäosusega jätab ta seetõttu Rally Estoniale tulemata ja ta kahtlustab, et sama teevad teisedki Soome rallituristid.

Samas keskkonnas toob jaburatest hindadest näite Harri Niskanen, kelle ekraanitõmmiselt on näha, et hooti küsivad Eesti majutajad kolme öö eest enam kui 5000 eurot.

Kolmaski rallifänn ütleb, et olukord on jabur. "Võtke summadelt üks koht ära ja näete hindu, mis on Soome ralli ajal," lausub ta. "Eesti inimesed käituvad praegu väga rumalalt. See võib viia olukorrani, kus Rally Estonia on esimest ja viimast korda WRC-etapp."

Samal teemal

7. juuli 2020, 13:40
Hyundai saadab Eestimaa teedele ilmselt Breeni
4. juuli 2020, 16:49
Tänak MM-kalendrist: kõigil tuleb uue olukorraga kohaneda
3. juuli 2020, 10:00
RALLY ESTONIA TÕUS MM-SARJA: võitlus tuuleveskitega, mille tuuleveskid kaotasid

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee