Zlatani lõi oma hooaja kuuenda värava.Foto: PA/Scanpix
8. juuli 2020, 09:39

Sündmusterohke õhtu Serie A-s: Milan alistas põnevuskohtumises Juventuse, Lazio kaitsja hammustas vastast

Teisipäeva õhtul pidasid Itaalia kõrgliigas põnevuskohtumise AC Milan ja Juventus. Valitsev meister jäi võõral väljakul Milano klubile alla tulemusega 2 : 4.

Juventus läinuks võidu korral jälitajatel eest ära juba 10 punktiga, sest päeva esimeses kohtumises kaotas tabeli teine meeskond Lazio väljalangemistsoonis olnud Leccele 1 : 2. Erakordselt sündmusterohkes mängus võeti Leccelt videokohtunike abil ära iluvärav, nad eksisid penaltiga ja tagatipuks suutis Lazio kaitsja Patric teenida punase, kui hammustas vastast.

Juventus ei suutnud siiski võimalust ära kasutada. Torino klubi läks teise poolaja alguses Rabiot iluväravast ja Ronaldo hooaja 26. kollist 2 : 0 ette, kuid seejärel meeskonna mäng lagunes.

62. minutil lõi Zlatan 11 meetri karistuslöögist seisuks 1 : 2 ja vaid viis minutit hiljem oli tablool Milani 3 : 2 eduseis, sest jala said valgeks ka Franck Kessie ja vahetusest liitunud Rafael Leao. Kuigi Juventus üritas maruliselt jõuda viigiväravani, siis lõppseisu 4 : 2 sepistas hoopis vastaste ründaja Ante Rebic.

Juventuse edu lähima jälitaja Lazio ees on nüüd ikka seitse punkti. Ragnar Klavani koduklubi Cagliari hoiab tabelis 11. positsiooni.