Võrkpall

Saaremaa võrkpalliklubi juhendaja loobus ahvatlevatest pakkumistest ja jätkab Eestis 

Toimetas Eigo Kaljurand, 8. juuli 2020 10:55
Jannis Kalmazidis.Foto: Saaremaa võrkpalliklubi
Saaremaa võrkpalliklubi teatas, et võistkonna peatreenerina jätkab Kreeka ja Rootsi passiga Jannis Kalmazidis.

Jannis Kalmazidis asus saarlasi treenima jaanuaris, kui vahetas välja Urmas Tali. Mehe sõnul soovib ta meeskonna ka sellel hooajal viia Baltikumi tippu.

Kuidas sündis otsus jätkata Saaremaal, kuigi laual oli veel palju teisi ahvatlevaid pakkumisi?

Otsustasin jätkata Saaremaal eeskätt minu isikliku ja klubi sarnaste ambitsioonide tõttu. Ambitsioonid, unistused ja raske töö on minu jaoks väga olulised edu saavutamise koostisosad. Teiseks oli meil eelmisel perioodil väga lühike, kuid tõeliselt hea koostöö, mis kahjuks lõppes väga ootamatult. Muutusime iga nädalaga aina paremaks ja siis see lõppes liiga järsku. Meie töö jäi poolikuks, mida tahame üheskoos nüüd jätkata.

Millised on ootused uuele hooajale?

Järgmise hooaja ootused on kindlasti viia Saaremaa võrkpalliklubi taas Baltikumi tippu ja ka Euroopa karikavõistlustlustel järjest kõrgemale. Oleme klubi, mille eesmärk on alati kõrgeim positsioon.

Mis oleks sõnum fännidele?

Minu sõnum kõigile fännidele on see, et meie (juhatus, treenerid, mängijad ja teised meeskonna ümber olevad inimesed) anname alati endast 100% et olla võimalikult head ja seeläbi saaksime anda teile vastu häid emotsioone, mida te meile alati olete andnud. Ma soovin kõikidele fännidele head tervist ja ma juba ootame teiega kohtumist.

 

Samal teemal

06.07.2020
RASKUSED ÜLETATUD: Saaremaa võrkpalliklubi jätkab
03.06.2020
EESTI KORV- JA VÕRKPALLIKLUBIDE UUS REAALSUS: kolmandiku võrra väiksemad eelarved ja panustamine kohalikele mängijatele

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee