Rauno Sappineni (rohelises) väravast täna Florale ei piisanud.Foto: Tiina Kõrtsini
8. juuli 2020, 20:52

TOHOH! Seni kaotuseta püsinud Flora jäi üllatuslikult Viljandile alla

Tiitlikaitsja FC Flora sai Premium liigas 11. voorus hooaja esimese kaotuse, jäädes võõral väljakul tulemusega 1 : 2 alla Viljandi Tulevikule.

Kodumeeskonna viis 26. minutil juhtima Kristjan Kask, kümme minutit hiljem seadis penaltist viigi jalule liiga parim väravakütt Rauno Sappinen, kes sai kirja hooaja 12. tabamuse. Teise poolaja alguses sai Kask aga kirja oma teise kolli ning sellele Flora enam vastata ei suutnud.

Kaotusele vaatamata on tiitlikaitsja päralt kuuepunktiline edu, 11 mänguga on neil koos 28 silma. Eile FC Kuressaare alistanud Nõmme Kalju jätkab teisel kohal, FCI Levadia purustas äsja võõrsil tulemusega 4 : 0 Tallinna Kalevi ning tõusis kolmandaks, olles kogunud 21 silma. Sama punktide arvu juures langes neljandaks Paide Linnameeskond, kes jäi võõrsil 0 : 1 alla tabeli punasele laternale Narva Transile, kes hooaja esimese võidu sai.