Konstantin Vassiljev.Foto: Erki Pärnaku
11. juuli 2020, 18:01

Flora sai tänu teise poolaja väravatele Paidest jagu ning suurendas liigatabelis edu

Premium liiga 12. vooru kohtumises alistas FC Flora koduväljakul tulemusega 3 : 1 Paide Linnameeskonna ning kasvatas tabelis edu üheksale punktile.

Väravateta lõppenud avapoolaja järel avas mänguskoori Konstantin Vassiljev, kes 51. minutil palli ristnurka saatis. Mõned hetked hiljem duubeldas eduseisu liiga parim väravakütt Rauno Sappinen, kes sai kirja hooaja 13. tabamuse.

Edgar Tur suutis 66. minutil Paide mängu tagasi tuua, kuid Märten Kuusk kustutas lõpu eel külalismeeskonna lootused.

Täna kell 13 alanud mängus alistas Narva Trans võõral väljakul Viljandi Tuleviku tulemusega 1 : 0.

Eelmises voorus üllatuslikult Viljandile alla jäänud tiitlikaitsja Flora on 31 punktiga liider, teisel kohal jätkab 22 silmaga Nõmme Kalju, kes mängib homme kell 16 Tallinna Kaleviga. Paide hoiab 21 punktiga neljandat kohta. Matš on varuks FCI Levadial, kes võõrustab homme kell 19 Tallinna Legionit.