Andrew Robertson (vasakul) ja Ashley Westwood.Foto: PA/Scanpix
11. juuli 2020, 19:02

Liverpool kaotas Burnley vastu punkte, rekordi püstitamine läheb raskeks

Liverpooli lootused võtta Manchester City'lt ära Inglismaa jalgpalli meistriliiga punktirekord muutusid täna oluliselt väiksemaks, sest Burnley vastu ei suudetud enamat 1 : 1 viigist.

Juba meistritiitli kindlustanud Jürgen Klopi hoolealused asusid koduväljakul toimunud matši 34. minutil juhtima, kui täpne oli Andrew Robertson. Teisel poolajal viigistas aga Jay Rodriguez mänguseisu ning enam kummalgi tiimil sihile jõuda ei õnnestunud.

Liverpoolil on kolm vooru enne lõppu koos 93 silma, Manchester City'le kuuluva punktirekordi (100) löömiseks tuleb järelejäänud matšid võita. Järgmised vastased on aga kõvast puust, esmalt sõidetakse külla kaheksandal positsioonil paiknevale Londoni Arsenalile, seejärel võetakse kodus vastu tabeli kolmas meeskond Londoni Chelsea. 26. juulil ehk viimases kohtumises mängitakse võõrsil Newcastle Unitediga.