Jalgpall

Paide peatreener Zahovaiko ootustest: „Kompliment, aga tegelikult pole me veel s*****i võitnud“ 

Oliver Lomp, 11. juuli 2020 19:09
Paide peatreener mängijakarjääri aastatel Paide särgisFoto: Aldo Luud
Täna Premium liigas teise kaotuse järjest saanud Paide Linnameeskonna peatreener Vjatšeslav Zahovaiko kinnitas, et meeskonnas kriisi pole ja ootustesse suhtutakse realislikult.

Vahepeal viis võitu järjest saanud ja liigatabelis korraks ka teiseks tõusnud Paide jäi kolmapäeval 0:1 alla Narvale ja täna 1:3 Florale.

Samal teemal

„Ei ütleks, et meil on kriis. Pärast Narva mängu tegime omad järeldused ja täna olid asjad üldiselt tiptop, aga suurtes mängudes loevad pisiasjad. Flora on täna veel nõks parem meeskond ja me vajame aega, et treenida. Aga me just selliseid mänge nagu täna tahamegi mängida, sest siis tuleb ka taseme tõus,“ märkis Zahovaiko.

„Meeskonnale on pandud suured ootused. Vahepeal räägiti meistritiitlist, varsti hakatakse rääkima Euroopa liiga võidust,“ naljatas Zahovaiko. „Nii aga pole mõtet lahmida ja meeskonna siseselt üritame asja võtta rahulikult. Loomulikult on see kompliment, aga tegelikult pole me veel s*****i võitnud.“

Flora juhendaja Jürgen Henn tõdes, et meeskonnale erilisi etteheiteid pole ja Viljandi Tuleviku käest saadud kaotuse järel on tehtud õiged järeldused, mida täna ka tõestati.

„Sellised kaotused kindlasti aitavad. Asjad pole kunagi nii jalvad nagu nad paistavad või nii head nagu nad paistavad. Kindlasti aitas see anda uue sihi ja keskendumise paika panna. Paraku on see kõikidele treeneritele maailmas väljakutse vältida mugavustunde tekkimist. Isegi kui sisendada, et lase end lõdvaks, siis võib see Ikka tulla,“ arvas Henn.

Peatreeneri juttu toetas täna avavärava löönud ja kolmandale tabamusele söödu andnud vanameister Konstantin Vassiljev.

„Rääkisime nii Viljandi mängu järel kui ka järgmisel päeval asjad selgeks, aga tegelikult mulle meeldis Viljandi vastu juba meie viimased viis minutit, kus me väga tahtsime väravat. Lihtsalt jalgpallis teinekord juhtub, et ei löö ära. Jalgpallis ei taha kunagi, et kaotus tuleks, aga mingil hetkel tuleb see niikuinii ja võib-olla oligi hea, sest võttis pinged maha. Saime alustada rahulikult uuesti ja tänane näitas, et meie reaktsioon oli hea,“ sõnas Vassiljev.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee