Jalgpall

Vastastele keskmist sõrme näidanud kaunitar sai „tervituse“ eest võikaid ähvardusi 

Ohtuleht.ee, 12. juuli 2020, 09:34
Ksenia Pesjakova.Foto: Instagram / ksenia_peso
Mõne nädala eest pakkus palju kõneainet Venemaa jalgpalli kõrgliigas aset leidnud juhtum, kus Sotši klubi ei nõustunud edasi lükkama mängu Rostoviga, kelle esindusmeeskond pandi koroonaviiruse tõttu karantiini. Rostov pidi mängule saatma oma noortetiimi, kes kaotas Sotšile 1 : 10.

Vastaste käitumisest olid nördinud ka Rostovi jalgpallurite abikaasad, kes "tervitasid" Sotšit keskmise sõrme näitamisega.

Ent mõistagi ei jäänud naiste teguviis tagajärgedeta. Nii avaldas Rostovi väravavahi Sergei Pesjakovi abikaasa Ksenia - keda muuseas on asjatundjate poolt hinnatud Venemaa jalgpallurite abikaasadest kõige seksikamaks - et teda asuti sotsiaalmeedias otseselt ähvardama.

"Vaata, et sul Sotšis selle "f**k you-tervituse eest" sõrmi ära ei murta," andis keegi kodanik mõista, et kahe lapse emal oleks targem Musta mere äärsest linnast eemale hoida.

"Sa jalutad Sotšis Kirovski kandis sageli, kiisuke," vihjas teine, et Pesjakovat on seal märgatud. "Tõeline koer! Räpane hoor!"

Pesjakova kaalub ähvardustest ka politseile teada anda. Paljud tema sotsiaalmeedia jälgijad tunnustavad naist, et ta ähvardustest avalikult rääkis ning avaldasid talle selle eest toetust.

Samal teemal

22. juuni 2020, 13:28
VIDEO | Ulme: väravavaht noppis võrgust 10 palli, aga püstitas samas mängus Venemaa kõrgliigaajaloo tõrjerekordi
20. juuni 2020, 16:30
FOTO | Rostovi jalgpallurite naised saatsid vastastele Instagramis ebasündsa tervituse
20. juuni 2020, 12:45
VÕIMALIK VAID VENEMAAL? Medalit jahtiv Rostov läks liigamängule noortega, sest kogu esindusmeeskond on karantiinis

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee