Nõmme Kalju püüab liidrikohal asuvat Florat pinge all hoida.Foto: Stanislav Moshkov
12. juuli 2020, 20:51

VIDEO | Kalju murdis Kalevi maha ja jätkab teisena, Reimita levadialased korraldasid väravapeo

Eesti jalgpalli kõrgliigas sai Nõmme Kalju 2 : 0 jagu Tallinna Kalevist ning kindlustas tabelis teist kohta. Nõmmekate kannul püsib Levadia, kes võitis kindlalt 4 : 0 Legionit.

Kalju eest tegid skoori Kaspar Paur (10. minutil) ja Vladislav Khomutov (45. minutil), mõlema jaoks oli tegemist hooaja kuuenda tabamusega. Enam on suutnud vaid Rauno Sappinen (13), Siim Luts (7) ja Pavel Marin (7).

12. vooru viimases kohtumises läksid pühapäeva õhtul vastamisi Levadia ja Legion. Äsja peatreener Martin Reimist ilma jäänud levadialaste ohjad on ajutiselt Vladimir Vassiljevi käes ning täna õnnestus tal meeskond 4 : 0 võiduni vedada.

Skoori avas Bogdan Vaštšuk juba 8. minutil, 19. minutil oli täpne Rasmus Peetson, 49. minutil lõi Gando Biala seisuks 3 : 0 ning 88. minutil vormistas lõppskoori Juri Kolomojets.