Spordivaria

OOTAMATU! Martin Järveoja ja Baruto tulid köieveos Eesti meistriks 

Toimetas Eigo Kaljurand, 13. juuli 2020, 13:49
Laupäeval selgusid Eestimaa Rammunaine ja Rammumees 2020Foto: Märten Osijärv
Laupäeval selgusid Elvas toimunud EVIKO Rammusarja II etapil Eestimaa Rammunaine ja Rammumees 2020. Ürituse raames peeti ka köieveo riiklikud meistrivõistlused, kus võidutses Martin Järveoja ja Barutoga mehitatud Vinni võistkond.

Rammusarja teise etapil selgusid Eestimaa rammunaine ja rammumees. Võistlustest võttis osa neli naist ja viis meest, sealjuures naised võistlesid viiel ja mehed kuuel alal.

Samal teemal

Naiste aladeks olid rehvi kantimine, kohvrite kandmine, palgi tõukamine, raskustega jooks ja atlaskivide tõstmine üle meremehe raami. Mehed võtsid lisaks rehvi kantimisele, kohvrite kandmisele, nelja eriraskusega palgi surumisele ja atlaskivide tõstmise mõõtu veel raskuse eeshoidmises ning raskuse heitmises üle 4,5 meetri kõrgusest raamist.

Naiste konkurentsis võitis Maarika Silm ja meeste hulgas Ervin Toots. Pärast jõuraja individuaalvõistlusi selgitati välja Eesti meistrid köie- ja vägikaikaveos.

Kohal olid neli köieveo meeskonda ja kuus vägikaikavedajat. Vinni võistkonna ridades võtsid osa ka ralli maailmameister Martin Järveoja ja endine sumomaadleja Kaido Höövelson ehk Baruto, kes aitasid tiimi Eesti meistriks.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee