Rauno Sappinen.Foto: Martin Ahven
18. juuli 2020, 17:52

Flora alistas põnevas lahingus lõpuminutite väravast Levadia

Eesti jalgpali meistriliiga 13. voorus sai täna võidu tabeliliider FC Flora, kes alistas tulemusega 3 : 1 FCI Levadia.

Kuigi Levadia oli kohtumise alguses ründavamaks pooleks, oli just Flora meeskond, kes esimesena sihile jõudis. 25. minutil jäeti vabaks Rauno Sappinen, kes väravaesiselt peaga sihile jõudis.

Enne poolaja lõppu seadis jalule viigi Iurii Kolomoiets, kes pääses väravavahiga silmitsi ning saatis nahkkera eesmise posti juurde.

Ka teist poolaega domineeris Levadia, kuid skoori neil teha ei õnnestunud ning võiduvärava lõi hoopis Sappineni asemel platsile tulnud Mark Anders Lepik, kelle olid mulluse hõbedameeskonna kaitsjad täielikult maha maganud.

Teisel üleminutil sai 19aastane Lepik kirja oma teise tabamuse ning kindlustas Florale võidu.

Flora juhib liigatabelit 34 silmaga, tiitlikaitsjale järgneva Nõmme Kalju ja Levadia vastavalt 28 ja 24 punktiga. Neljandaks tõusis aga Viljandi Tulevik (21 silma), kes täna kell 13 alanud matšis tulemusega 2 : 0 Tallinna Kalevi alistas. Sama palju punkte on koos ka viiendal positsioonil paikneval Paide linnameeskonnal.