Sergio Ramos.Foto: AFP/Scanpix
20. juuli 2020, 09:11

VIDEO | Real lõpetas hooaja viigiga, Barcelona sai suure võidu, Messi püstitas võimsa rekordi

Hispaania jalgpalli meistriliiga viimases voorus tegi värskelt meistriks tulnud Madridi Real võõral väljakul 2 : 2 viigi CD Leganesega.

Külalismeeskonna viis üheksandal minutil ette tiimi kapten Sergio Ramos, kes saatis peaga palli puuriluku selja taha. Keskkaitsjale oli tegu hooaja 11. väravaga. Vahetult enne poolajapausi viigistas 19aastane Bryan Gil.

Marco Asensio viis Reali 52. minutil taas ette, kuid 12 minutit enne normaalaja lõppu päästis kodumeeskonnale viigi Roger Assale.

Sellele vaatamata ei suutnud Leganes tagada meistrisarja püsimajäämine - selleks oleksid pidanud nad võitma - ning järgmisel hooajal pallivad nad esiliigas.

Teisena lõpetanud FC Barcelona alistas võõral väljakul tulemusega 5 : 0 Deportivo Alavesi. Kaks väravat lõi Lionel Messi, korra jõudsid sihile Ansu Fati, Luis Suarez ja Nelson Semedo. 33aastane Messi püstitas ka liiga rekordi: avaväravale andis ta hooaja 21. värvasöödu, mida polnud varem suutnud ükski mängija.

Tšempion Real kogus lõpuks 87 silma, järgnesid Barcelona ja Madridi Atletico vastavalt 82 ja 70 silmaga. Meistriliigast langesid lisaks Leganesele välja ka RCD Mallorca ning Espanyol.