Korvpall

Ühisliiga avalikustas kalendri: Kalev/Cramo madistab avavoorudes Euroopa tippklubidega 

Eigo Kaljurand, 20. juuli 2020 19:14
Kalev/Cramo esimene kodumäng toimub 5. oktroobril, kui vastu tuleb Euroliigas mängiv Moskva oblasti Himki.Foto: Robin Roots
VTB Ühisliiga kinnitas 2020/2021 hooaja ajakava. Eesti esiklubi avab aasta 26. septembril, kui nad külastavad Krasnodari Lokomotiv-Kubani. Esimene kodumäng toimub üheksa päeva hilje, kui madistatakse Euroliigas palliva Moksva oblasti Himkiga.

VTB Ühisliiga teatas mõned nädalad tagasi, et põhihooaeg algab 20. septembril ja lõpeb järgmise aasta 25. aprillil. Avamängus kohtuvad Euroliigas mängivad Moskva oblasti Himki ja Peterburi Zenit.

Eesti esiklubi peab mõlemaga juba esimestes voorudes kokku minema. Himkiga kohutakse kodusaalis 5. oktoobril ja viis päeva hiljem külastatakse Peterburi klubi. Avamänguks sõidetakse Krasnodari, kus madistatakse pooleli jäänud hooajal liigatabelis kolmandat kohta hoidnud Lokomotiv-Kubaniga.

Võistlusformaat muutunud pole. 13 osalevat meeskonda mängivad omavahel läbi ja liiga kaheksa parimat klubi pääsevad playoffi, kus otsustatakse meister. 

"VTB Ühisliiga on keskendunud tasakaalus ajakavale. Peale arvestama FIBA määrusi ning arvestame novembris ja veebruaris toimuvate rahvusmeeskondade mängudega," selgitas liiga peadirektor Ilona Korstin.

Kalev/Cramo mängude ajakava on leitav VTB Ühisliiga kodulehel.

Samal teemal

18.07.2020
Rain Veideman läbilöögist Itaalias: alguses öeldi mulle numbri järgi, et pane särk püksi, aga nüüd suheldakse juba nimepidi
15.07.2020
Soome ja Läti meeskondi survestatakse koroonakriisi tõttu Venemaale kolima. Kalev/Cramo mänedžer: meiega pole sellest veel juttu olnud
13.07.2020
Kalev/Cramo mulluse tähtmängija karjäär jätkub Leedus

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee