Raheem Sterling (paremal).Foto: Reuters/Scanpix
21. juuli 2020, 21:55

Manchester City sai võõrsil suure võidu ning pani kodumeeskonna haprasse seisu

Manchester City alistas Inglismaa jalgpalli meistriliiga eelviimases voorus tulemusega 4 : 0 Watfordi, kodumeeskonda ärhvardab nüüd sarjast väljalangemine.

Külalismeeskonna viis 31. minutil ette Raheem Sterling, inglane sai enne avapoolaja lõppu kirja ka oma teise tabamuse. 63. minutil jõudis sihile Phil Foden ning mõned hetked hiljem vormistas lõppseisu Aymeric Laporte.

Kui City lõpetab hooaja igal juhul teisena, siis Watfordi seis on jätkuvalt lahtine. Hetkel hoiab meeskond tabelis 34 silmaga 17. kohta, kuid neist pügala võrra allpool paikneval Aston Villa jääb vaid kolme punktiga maha ning neil on mäng varuks: täna õhtul kohtutakse Londoni Arsenaliga.

Viimases meeskonnas sõidab Arsenalile külla Watford ning Aston Villat võõrustab West Ham United.