Eelnevas kaheksas liigamängus üheksa väravat löönud Ronaldo jäi Udinese vastu nullile.Foto: AFP/Scanpix
23. juuli 2020, 23:05

Läheb veel põnevaks? Juventus kaotas lisaminutite väravast Udinesele ja tiitlipidu lükkus edasi

Itaalia jalgpalli kõrgliigas kaotas Torino Juventus 1:2 Udinesele. Võidu korral oleks Juventus kindlustanud üheksanda järjestikuse tiitli.

Juventus sõitis Udinesele külla teadmisega, et võidu korral saaksid nad üheksandat hooaega järjest tiitlipeo käima tõmmata. Mängu algaski neile paljulubavalt, sest keskkaitsja Matthijs de Ligt viis 42. minutil meeskonna 1 : 0 ette.

Teist poolaega oli mängitud 7 minutit, kui Makedoonia ründaja Ilija Nestorovski värav tõi tabloole viigi. Kuigi Juventus valitses tervet mängu, siis pikema kõrre tõmbas Udinese. Tiksus matši esimene lisaminut, kui Seko Fofana lahendas kiirrünnaku.

1 : 2 kaotus tähendas Juventusele, et konkurendid tulid neile lähemale. Viimasest viiest mängust vaid ühe võitnud Torino klubil on tabelis 80 punkti, nende lähimal jälitajal Bergamo Atalantal on kuus punkti vähem.

Viimaste aastate Itaalia klubijalgpalli suveräänse valitseja õnneks on mängida vaid kolm vooru. Nii võivad nad tiitli kindlustada järgmises mängus, kui neile tuleb vastu Sampdoria.

Kolmapäeva õhtul käis väljakul ka Eesti noortekoondislase Georgi Tunjovi koduklubi SPAL. Liigas viimast kohta hoidev meeskond sai 1 : 6 tappa AS Romalt, Tunjov pääses platsile viimaseks kümneks minutiks.