Flora ja Sappinen jätkavad võimsalt

Ohtuleht.ee, 24. juuli 2020, 22:01
Väravamasin Rauno Sappinen (valges).Foto: Stanislav Moshkov
Eesti jalgpalli kõrgliiga liider FC Flora alistas koduväljakul 2 : 1 lähima jälitaja ehk Nõmme Kalju.

Florakad läksid juhtima 19. minutil, kui omavärava sai kirja Deniss Tjapkin. 31. minutil õnnestus Kaarel Ustal viigistada, kuid lõppsõna jäi tiitlikatsjate ründetähele Rauno Sappineneile, kes 50. minutil Florale võidu kindlustas. Sappinen on 14 mänguga löönud 15 väravat.

Lõuna-Eesti madinas sai Viljandi Tulevik kodumurul 2 : 0 jagu Tartu Tammekast. Skoori tegid Nikita Komissarov ja Pavel Marin.

Flora on 14 mänguga kogunud 37 punkti ning Kalju jääb neist maha üheksa silmaga. Viljandi hoiab tabelis 24 punktiga neljandat kohta, Tammeka on 15 punktiga kuues. Homme kohtuvad põnevusmängus Paide ja Levadia.

22. juuli 2020, 19:31
Levadia loobus kavatsustest palgata Frantsev, hooaja lõpuni jätkab juhendajana Vassiljev
22. juuli 2020, 11:02
Meister tugevneb veelgi: Flora sõlmis lepingu Norrast lahkunud Matvei Igoneniga
21. juuli 2020, 15:01