Väravamasin Rauno Sappinen (valges).Foto: Stanislav Moshkov
24. juuli 2020, 22:01

Flora ja Sappinen jätkavad võimsalt

Eesti jalgpalli kõrgliiga liider FC Flora alistas koduväljakul 2 : 1 lähima jälitaja ehk Nõmme Kalju.

Florakad läksid juhtima 19. minutil, kui omavärava sai kirja Deniss Tjapkin. 31. minutil õnnestus Kaarel Ustal viigistada, kuid lõppsõna jäi tiitlikatsjate ründetähele Rauno Sappineneile, kes 50. minutil Florale võidu kindlustas. Sappinen on 14 mänguga löönud 15 väravat.

Lõuna-Eesti madinas sai Viljandi Tulevik kodumurul 2 : 0 jagu Tartu Tammekast. Skoori tegid Nikita Komissarov ja Pavel Marin.

Flora on 14 mänguga kogunud 37 punkti ning Kalju jääb neist maha üheksa silmaga. Viljandi hoiab tabelis 24 punktiga neljandat kohta, Tammeka on 15 punktiga kuues. Homme kohtuvad põnevusmängus Paide ja Levadia.