Paide alistas suureskoorilises matšis Levadia ning lõpetas kaotuseseeria

Toimetas Mihkel Talivee, 25. juuli 2020, 18:12
Paide mängijad väravat tähistamas.Foto: Stanislav Moshkov
Paide linnameeskond alistas täna Eesti jalgpalli meistriliiga 14. vooru kohtumises koduväljakul tulemusega 4 : 2 FCI Levadia ning lõpetas ühtlasi kolmemängulise kaotuseseeria.

Külalismeeskonna viis 21. minutil ette kamerunlane Aime Marcelin Gando Biala, mõned hetked hiljem viigistas 19aastane Kristofer Piht penaltipunktist. 39. minutil viis kodumeeskonna ette Edrisa Lubega, ent enne poolaega seadis viigi jalule Marko Lipp.

Teisel poolajal jõudis esmalt sihile Edgar Tur, seejärel sai oma teise tabamuse kirja Lubega ning nõnda kirjutas Paide tabelisse kolm võidupunkti.

Kindla tabeliliidrina jätkab tiitlikaitsja FC Flora, kel 14 mänguga koos 37 silma. Järgneb 28 punktiga Nõmme Kalju, 24 silma on koos nii Levadial, Viljandi tulevikul kui ka Paidel.