Mantas Kalnietis viskas Läti vastu seitse punkti.
25. juuli 2020, 21:12

Eestilt sugeda saanud Leedu tegi Lätile kindlalt tuule alla

Korvpalli Balti Keti karikaturniiril võitis Leedu 82 : 59 Läti koondist. Reedel oli Leedu üllatuslikult jäänud skooriga 85 : 92 alla Eestile.

Leedu alustas laupäevast matši teravamalt ja neljandaks minutiks juhiti 7 :1, avaveerand võideti 23 : 12. Teisel veerandil ei tehtud lätlastele samuti hinnaalandust ning pikemale pausile mindi seisul 49 : 27.

Kolmanda veerandi võitis omakorda Läti 19 : 10, mis vähendas nende kaotusseisu 46 : 59 peale. Lõpuks asi siiski põnevaks ei läinud, vaid viimane veerand kuulus taas Leedule 23 : 13, kogu matš 82 : 59.

Leedu kasuks viskas Marius Grigonis 19 punkti ja võttis maha viis lauapalli. Laurynas Birutis lisas 13 ja Tomas Dimsa 12 silma. Läti poolelt säras Kaspars Berzins 22 punktiga.

Leedu lõpetas turniiri võidu ja kaotusega. Pühapäeval kohtuvad kell 19.30 Saku suurhallis Eesti ja Läti.